تبلیغات
همسرداری - یک شب جنسی به یاد ماندنی

جستجو

 

یک شب جنسی به یاد ماندنی

پنجشنبه 8 تیر 1391   10:13 ق.ظ


نوع مطلب : مخصوص متاهلین ،همسرداری ،

یک شب جنسی به یاد ماندنی


چه بسا قصد زناشویی ندارید اما کنار هم که می خوابید شوخی می کنید، محبت می کنید، یکدیگر را نوازش می کنید و میل جنسی را ایجاد می کنید .آنگاه با وجود اینکه خسته و خواب آلوده اید و می دانید وقت زیادی هم برای خوابیدن ندارید ،به بازی و تفریح جنسی می پردازید و بی خیال همه چیز می شوید ،چون تحریک شده اید.

گاهی هم با وجود اینکه از قبل زمینه های لازم را مهیا کرده اید و می خواهید امشب را با تفریحات جنسی حسابی کیف کنید و شب خوبی داشته باشید، چندان رابطه ی موفق و رضایت بخشی را تجربه نمی کنید. اینها دلایل متعددی دارد که یکی از مهمترین آنها "تحریک" است.

"تحریک" وقتی قبل از ورود به بازی ایجاد شود کمک موثری به تقویت "لذت" در بازی می کند. اما اگر قرار باشد همه ی تحریک را خود بازی و نوازش به عهده بگیرد، نباید توقع یک رابطه ی مطلوب و ایده آل داشته باشید

 اگر مزاحمت بچه ها و دیگران در کار نباشد، با لباسهای ویژه ی زناشویی اندامتان را زیباتر کنید. می توانید در صحبت کردن هم کمی ذوق داشته باشید و با کنایه و لطیفه به حرفهایتان بوی جنسی بدهید. اما از ادب خارج نشوید تا یکدفعه احساسات بد موجب سردشدنتان نشود. تکرار کردن برخی کلمات جنسی و به وضوح و با پررویی حرف زدن درباره ی آنها می تواند یک تحریک کننده ی قوی باشد. اما این کار هنر و مهارت خوبی می خواهد که باید به تدریج به دست آورید. در ضمن اگر مرد از موضع قوت و فاعلیت ،و زن از موضع مطلوبیت و گریز، صحبت و برخورد کنند، رابطه ی بهتری شکل خواهد گرفت.

توجه داشته باشید که اگر چه فیلمهای مبتذل جنسی می تواند تحریک کننده باشد اما تاثیر روانی بدی بر روح و اخلاق شما دارند . هیچ گاه روحتان را با این چیزها نیالایید .

یک شب جنسی به یاد ماندنی

 

به هر حال تحریک را جدی بگیرید. حس جنسی قوی و میل شدید پیدا کنید و بعد به روابط جنسی روی بیاورید. نگران هیچ چیز نباشید و تنها حواستان را متوجه یکدیگر کنید. وقتی به چیز دیگری فکر می کنید یا به صدای تلویزیون گوش می دهید مغز شما خیلی خوب درگیر احساسات جنسی نمی شود و لذت عمیقی را تجربه نخواهید نمود.

تحریک که ایجاد شد با مهربانی نسبت به هم، و پرهیز از هر نوع قانون و مقررات به همدیگر فضای خوبی برای معاشقه بدهید. اگر از نظافت طرف مقابلتان راضی نیستید قبل از ورود به مرحله زناشویی و قبل از ایجاد تحریک، نارضایتی خودتان را مطرح کنید . اگر قصد آرایش دارید قبل از تحریک انجام دهید . اما وقتی تحریک ایجاد شد و میل ،شدید شد دیگر قانون و مقررات را کنار بگذارید و بی خیال همه چیز شوید و با غز زدن تحریک را از بین نبرید. به هیچ وجه حیا را در رفتارتان دخالت ندهید . همان حسی را که دارید بروز دهید و بگذارید همسرتان هم در حس شما شریک شود.اگر زن هستید کاملا مطیع و مهربان باشید و هر طوری که همسرتان دوست دارد با او رفتار کنید و اگر مرد هستید شروع کننده و درخواست دهنده باشید و با گفتار دلنشین و شوخ طبعانه دل همسرتان را نرم کنید و زناشوئی تان را لذت بخش تر کنید.

 

 

تخصصی بخش خانواده ایرانی تبیان


نوشته شده توسط : محمد