تبلیغات
همسرداری - تقلب‌های زنانه در زناشویی

جستجو

 

تقلب‌های زنانه در زناشویی

چهارشنبه 13 شهریور 1392   10:27 ب.ظ


نوع مطلب : همسرداری ،

تقلب‌های زنانه در زناشویی


آیا تصور می کنید رابطه تان تکراری شده و شوهرتان عاشق پیشه و مرد رویاهایتان نیست؟ آیا می خواهید رابطه تان را فراتر برده و کاری کنید شوهرتان بیشتر دوستتان داشته باشد، مهربان تر، فعال تر، عاشق پیشه تر شود و توجه بیشتری به شما نشان دهد؟ اگر جواب تان به این سوال ها مثبت است این مطلب را تا آخر مطالعه کنید.

تقلب‌های زنانه در زناشویی

یاد بگیرید دلگرمش کنید

اگر چه امکان دارد شوهرتان مرد ایده آل و کاملی نباشد ولی بهتر است بدانید هر مردی پتانسیل عاشق پیشه شدن را دارد. دست روی نقاط مثبت اش بگذارید. شک نکنید. او حتما اخلاق های خوب زیادی دارد. از او تعریف کنید و به او اعتماد به نفس دهید. تعریف و تحسین همیشه جواب می دهد و باعث می شود او برای خوب تر بودن بیشتر تلاش کند. باور کنید تحسین و تشویق کارسازتر از انتقاد و ایراد گرفتن است. متاسفانه ما بیشتر از تشویق و تعریف عادت کرده ایم نقاط منفی را ببینیم و ایراد بگیریم.

اولش سخت است  ولی شما می توانید.

 

ادامه مطلب

منظورتان را دقیق و شفاف بیان کنید

معمولا خانمها در لفافه حرف می زنند و انتظار دارند آقایان منظورشان  را بلافاصله متوجه شوند. شما باید منظورتان را دقیق مطرح کنید حتی زمانیکه از او تعریف می کنید. مثلا وقتی می گویید «من عاشق نوازش های تو هستم» خیلی خوب است و همسرتان از شنیدن این موضوع خوشحال می شود. اما هنوز مسئله کمی برایش گنگ است. او دقیق متوجه نشده است چه نوع نوازشی؟ دقیقا کجایتان؟ کی؟ چگونه؟  خجالت نکشید. دقیقا بگویید دوست دارید چگونه نوازشتان کند. مثلا بهتر است بگویید «زمانیکه بالای ران های مرا نوازش می کنی و کمی فشار می دهی خیلی خوب است، تمام بدن من از هیجان می لرزد.»

 

با ملایمت انتقاد کنید

انتقاد مستقیم و با خشونت قاتل یک رابطه ی عاشقانه است. گفتن اینکه «وقتی این کار را می کنی من اذیت یا ناراحت می شوم» کمتر دلگیرش می کند تا اینکه بگویید «کارهایت اعصابم را خرد می کند یا حالم را به هم می زند». وقتی در مورد مسائل جنسی تان مسئله ایی ناراحت تان می کند با مهربانی و ملایمت انتقاد کنید. مثلا اگر در حین روابط زناشویی تان کمی با خشونت رفتار می کند که اذیت تان می کند بگویید:« خیلی خوب است که اینگونه نوازش می کنی. وقتی آرام تر سینه هایم را نوازش می کنی بیشتر لذت می برم.»

 

مردها زمانیکه بدانند همسرشان از چه رفتاری بیشتر خوششان می آیند راحت تر عمل می کنند تا اینکه مجبور باشند خودشان همه چیز را حدس بزنند و یا اینکه بترسند مبادا همسرشان خوشش نیاید. خجالت را کنار بگذارید. دقیقا بگویید چه می خواهید و چه عملی شما را به لذت بیشتر نزدیک می کند

یاد بگیرید که خواسته هایتان را به زبان بیاورید

اکثر خانمها در تختخواب خجالتی هستند. یعنی خجالت می کشند بگویند چه انتظاراتی از همسرشان دارند و یا چگونه بیشتر از یک رابطه لذت می برند. باید بدانید هر شوهری از ارضای همسر خود لذت می برد و خوشحال می شود بداند همسرش دقیقا چه انتظاری از او دارد. یعنی مردها زمانیکه بدانند همسرشان از چه رفتاری بیشتر خوششان می آیند راحت تر عمل می کنند تا اینکه مجبور باشند خودشان همه چیز را حدس بزنند و یا اینکه بترسند مبادا همسرشان خوشش نیاید. خجالت را کنار بگذارید. دقیقا بگویید چه می خواهید و چه عملی شما را به لذت بیشتر نزدیک می کند. اولش سخت است. مثلا بگویید «دوست دارم در طول روز هم معاشقه داشته باشیم اما خجالت می کشم بگویم». هیچ حرفی مثل چنین خواسته هایی برای همسرتان لذت بخش نیست پس این لذت را از او دریغ نکنید. اگر رویتان نمی شود بگویید «سینه های مرا نوازش کن یا لبهای مرا ببوس» از زبان بدن تان حرف بزنید مثلا بگویید «سینه های من دستهای تو را می خواهند و غیره.»

 

به او بگویید که با او احساس خوشبختی می کنید

بدون شک بارها از مردها شنیده اید که هدف من خوشبختی زن و بچه ام است. زمانیکه کاری در جهت خوشحالی و رضایت شما انجام می دهد تشکر کنید و به او یادآور شوید که با او احساس خوشبختی می کنید. در این صورت مرد شما احساس می کند همانند یک شوالیه است و شما زیباترین معشوقه ی دنیا هستید. حتما به او بگویید که می تواند شما را در مسائل جنسی نیز ارضا کند.

 

از بدن او تعریف کنید

هیچ کس کامل نیست و همه ی ما ایراداتی داریم. همسر شما نیز استثنا نیست. از بدن او تعریف کنید. این موضوع روی روابط جنسی تان نیز تاثیر می گذارد. به او بگویید چه قسمتی از بدن او را بیشتر دوست دارید : شانه هایش را؟ دست هایش را؟ نگاهش را؟ یا شاید هم خالهایش را؟ قسمتهایی از بدن او را که دوست دارید ببوسید. حتی قسمتهایی را هم که دوست ندارید محروم نکنید. این کار به او اعتماد به نفس می دهد و بیشتر عاشق تان   شود. حداقل، سعی اش را می کند که بهترین باشد.

 

بعد از معاشقه حرف بزنید

زماینکه رابطه ی جنسی تمام می شود راجع به احساس تان حرف بزنید. بعد از رابطه و قبل از اینکه خوابشان ببرد بیشترین توجه را به حرف هایتان نشان می دهند. البته منظورمان این نیست که گزارش 30 دقیقه ایی ارائه دهید. همین که بگویید «فلان کار یا فلان نوازشت خیلی لذت بخش بود» باعث می شود دفعات بعد و هر بار روابط تان بهتر و بهتر شود.

 

تقلب‌های زنانه در زناشویی

مدت پیش نوازی را بیشتر کنید

اکثر خانمها از مدت کوتاه پیش نوازی گلایه می کنند. خودتان دست به کار شوید و شروع به نوازشش بکنید. بوسه بارانش کنید، بغلش کنید، ماساژش بدهید. در اینصورت زمان کافی به شما می دهد که کارتان را بکنید و همچنین به نوازش هایتان پاسخ می دهد و رفته رفته به این کار عادت می کند. بگویید که دوست دارید چگونه معاشقه کنید. حرفهای شما نه تنها او را از بلاتکلیفی نجات می دهد بلکه باعث لذت بیشتر او نیز می شود.

 

مطالعه کنید

این روزها کتاب ها و مقاله های زیادی در خصوص روابط جنسی سالم و با نشاط چاپ می شود. مطالعه اینگونه مطالب دید شما را گسترده تر می کند و به شما ایده های بهتری جهت با نشاط کردن روابط جنسی تان می دهد.

 

از او بپرسید چه انتظاری از شما  دارد

ساده ترین سوال این است « زمانیکه معاشقه می کنیم از چه چیزی یا کاری بیشتر خوشت می آید؟» به جوابش با علاقه گوش کنید. بدون شک پاسخ های او شگفت زده  تان می کند. وقتی این سوال را می کنید هم از خواسته های او مطلع می شوید و هم اینکه او را در موقعیت مشابهی قرار می دهید تا متقابلا چنین سوالی را از شما بپرسد. البته قبل از مطرح کردن این سوال به جوابهایی خودتان نیز فکر کنید و آماده باشید.

 

بگویید که دوست دارید با او رابطه داشته باشید

وقتی خانمی دقیقا انتظارات و خواسته های جنسی خود را بدون رودربایستی مطرح می کند باعث می شود همسرش راحت تر عمل کند و علاقه ی بیشتری به داشتن رابطه ی جنسی نشان دهد. زمانیکه همسرتان به شما می گوید «دوستت دارم» چه حسی به شما دست می دهد؟ وقتی به شوهرتان می گویید دلم می خواهد معاشقه کنیم همین حس به او دست می دهد. یعنی شنیدن « دلم می خواهد معاشقه کنیم» همان حسی رابه مرد می دهد که شنیدن «دوستت دارم» به یک خانم. اگر باز خجالت مانع از گفتن چنین جمله ایی می شود می توانید بعد از تمام شدن رابطه مطرح کنید. مثلا بگویید « امروز خیلی دلم می خواست رابطه داشته باشیم ولی جرات نکردم بگویم» یا اینکه « بعضی وقتها خیلی دلم می خواهد رابطه داشته باشیم اما خجالت می کشم بگویم».

 

از او حمایت کنید

زمانیکه به هر دلیلی مردها نسبت به مسائل جنسی بی میل می شوند معنی اش این نیست که دیگر دوستتان ندارند و یا پای کس دیگری در میان است. احتمالا یک مشکل جسمی یا عاطفی برایش پیش آمده است. بجای اینکه با سوالهای بی امان تان عصبی اش کنید کمکش کنید. او را مطمئن کنید که در هر صورت دوستش دارید. اگر مشکل رفع نشد تشویقش کنید که به پزشک مراجعه کند.

 

تخصصی خانواده ایرانی تبیاننوشته شده توسط : محمد