تبلیغات
همسرداری - پلیس هایی در رختخواب!!!

جستجو

 

پلیس هایی در رختخواب!!!

سه شنبه 23 اسفند 1390   12:38 ب.ظ

مخصوص متاهلین

پلیس هایی در رختخواب!!!


برخی از رفتارهای ما بدون آنکه بخواهیم باعث سرد شدن همسرمان از رابطه جنسی می شود .

چرا این رفتار زن ها، مردها را سرد می کند؟

** این رفتار باعث می شود مردها احساس فشار و اجبار کنند که مسئولند همسرشان را حتماً ارضاء کنند. بدین معنی که چنان چه در این کار شکست بخورند، پس «خوب»نیستند و ضعیف می باشند.

** هنگامی که خواسته هایتان را به همسرتان در میان نمی گذارید، شوهرتان احساس خواهد کرد، می خواهید امتحانش کنید، تا ببینید چقدر مهارت دارد. این رفتار باعث می شود احساس کند او را بازی داده اید.بنابراین به طرزی پنهان منزجر شده و از لحاظ جنسی نسبت به شما سرد می شود.

 

زن هایی که در رختخواب مثل پلیس رفتار می کنند

«همسرم مدام به من دستور میده چه جوری رفتار کنم. می گه این جوری نه، اول این، آرومتر، اول جواهراتم رو در بیار و با دقت اون ها را روی میز بذار.از همین جاست که نسبت بهش سرد میشم.اون واقعاً معتاد به کنترل دیگرانه.حتماً باید به من بگه که می بایست چه جوری این کارها رو  انجام بدم:«آرومتر، تندتر، نه آرومتر، حالا خوب شد، حالا یه خورده برو اون طرف. احساس می کنم با یه افسر راهنمایی ازدواج کرده ام. چه ضد حالی!»

«همسرم قبلاً یک بار ازدواج کرده و زندگی جنسی غیرارضاء کننده ای داشته. حدس می زنم شوهرش اصلاً به احساساتش اهمیتی نمی داده و تو رختخواب خیلی خودخواه بوده. برای همین هیچ وقت احساس امنیت نمی کرده. مشکل اینه که حالا تو ازدواجش با من «از طرف دیگه ی بام افتاده.» تو رختخواب همیشه بهم دستور میده که چکار بکنم و چکار نکنم. احساس می کنم در حین معاشقه در حال شرکت در یک امتحان هستم.کافیه از یک حرکت من خوشش نیاد، فوراً عصبانی میشه و دستور می ده که چه جوری اصلاحش کنم. این منو نسبت به اون سرد می کنه.فکر می کنه که بدون کمکش نمی تونم شوهر و معشوق خوبی براش بشم.»

 

این جور افراد از عمل جنسی تصویری در ذهن خود دارند که می گوید:«عمل جنسی این جوری است.» و سپس سعی می کنند شوهرشان را بر آن تصویر ایده آل منطبق کنند

چرا این رفتار مردها را سرد می کند؟

** به خاطر داشته باشید که تا چه حد برای مردها مهم است که به آن ها اعتماد کنید. وقتی مدام به همسرتان در رختخواب دستور می دهید، باعث می شوید احساس کند به او اعتماد ندارید و این نیز به نوبه ی خود آن ها را از لحاظ جنسی نسبت به شما سرد می کند.

** هنگامی که دستورهای زیادی به آن ها می دهید، احساس می کنند آن ها را کنترل می کنید و به بازی گرفته اید. گویی می خواهید کنترل معاشقه را در دست خودتان بگیرید، بنابراین به صورت کسی در می آیید که به نبرد قدرت با آن ها می پردازد، نه کسی که با او معاشقه می کنید.

 

روابط جنسی

چرا زن ها چنین می کنند؟

** به این خاطر به مردها اعتماد ندارند، زیرا که ممکن است از پس آن ها بر بیایند. ممکن است به جایی رسیده باشید که احساس کنید مجبورید تک تک جزئیات را برای او تشریح نمایید، تا او بداند چه چیزی شما را تحریک می کند و چه چیزی نه، تا این که سرخوردگی های گذشته را مجدداً تکرار نکنید.

** در موارد دیگر رابطه تان احساس ضعف می کنید.بنابراین به طرزی ناخودآگاه دستورالعمل های جنسی را به منظور کسب احساس موقتی و قلابی از کنترل و تسلط در رابطه ی خود به کار می برید.

** عادت دارید در محل کارتان رئیس باشید و مسئولیت همه با شما باشد. لذا به روابط جنسی به مانند یک پروژه نگاه می کنید که مسئولیت موفقیت آن با شماست.با تعداد زیادی از زن هایی که در شغل هایشان موفق بوده اند، مصاحبه کرده ام. همگی آن ها چنان به دستور دادن و رئیس بودن عادت کرده بودند که این عادت را ناخودآگاه و بی آن که متوجه باشند، با خود به رختخواب نیز کشانده بودند.

 

راه حل:

راجع به خواسته های جنسی خود با همسرتان صحبت کنید، آن هم در خارج از رختخواب.هنگامی که وقت معاشقه فرا می رسد، به او اعتماد کنید. از اطلاعاتی که در اختیارش قرار داده اید، استفاده خواهد کرد و این فرصت را بدهید تا بدنتان را بشناسد و بیاموزد آن گونه که شما دوست دارید، عشق بورزد. چنان چه شوهرتان به احساسات شما بی تفاوت است، شاید مجبور باشید که تفاهم خود را بار دیگر ارزیابی کنید تا در یابید، آیا برای یکدیگر مناسب هستید یا نه.

 

 

بخش خانواده ایرانی تبیان


نوشته شده توسط : محمد